O obchode

Vítam Vás na našej stránke 

www.kozmetika-lasaponaria.sk

Moje meno je Miša a nápad vytvoriť túto stránku vznikol v mojej hlave keď som bola na materskej dovolenke a hrala som so svojou úžasne aktívnou dcérkou Miškou. Nakoľko si rada v rámci hry robievala manikúru a pedikúru ( okrem iného :)) a chcela používať pri tom môj olejček na kožičku a rôzne iné kozmetické prípravky na ruky, nohy, telo, zamyslela som sa…

Je táto kozmetika pre ňu dostatočne vhodná? Nepoškodí jej to kožu? Nespôsobí jej to nejakú alergickú reakciu, prípadne exém?

A vtom mi to napadlo!!! :) Založím si web s kozmetikou pre deti! Čistou, prírodnou, vegánskou. Vyhodila som väčšinu mojich, Miškiných aj manželových kozmetických prípravkov a začali sme používať kozmetiku, ktorú Vám ponúkam na našej stránke. Musím skonštatovať, že my sme spokojní :)

Kozmetika je jemne voňavá, , certifikovaná, neparfumovaná, netestovaná na zvieratách a je vhodná pre všetkých. Samozrejme pre mňa bolo prioritou, aby bola vhodná pre DETI! A to rozhodne je! :)

Pýtala som sa žien a kamošiek, že akú kozmetiku hľadajú pre deti, prípadne pre seba. Čo by sa im páčilo, vyhovovalo im..

Poznáte to keď Vám nevyhovuje šampón , telové mlieko, krém , či dokonca intímna hygiena? Milé mamičky, ženy, mám pre Vás riešenie! Naša vegánska kozmetika talianskej značky LaSaponaria je vhodná pre všetkých. Určite si tu nájdete produkty pre seba, mamu, kamošky ale predovšetkým pre Vaše ratolesti :)


Sme výhradným dovozcom značky LaSaponaria.


Tak už Vás nebudem ďalej zdržiavať. Popozerajte si v kľude našu ponuku a hádam sa Vám niečo zapáči :)

Želám príjemný nákup! S pozdravom,

Miša

Obchodné
podmienky

file_downloadstiahnuť tu

Reklamačný
poriadok

file_downloadstiahnuť tu

Sociálne
siete